O nas

biuro

 

Zamiłowanie do podróży kwitnie w nas odkąd tylko sięgamy pamięcią. Bo podróże mają w sobie niezwykłe właściwości – dystansują od codziennych problemów i pozwalają spojrzeć na świat w zupełnie inny sposób. Podróże zawsze wzbogacają, generują zmiany w człowieku oraz jego oglądzie rzeczywistości.

Doświadczenie, jakie zdobyliśmy w branży turystycznej utwierdziło nas w przekonaniu, że podróżowanie może być pięknym pomysłem na życie.

Z miłości do tego piękna postanowiliśmy założyć biuro Podróży Air Tours. Sami podróżujemy i zdajemy sobie sprawę, że udany urlop to nie tylko wybór wymarzonego miejsca wypoczynku. Idea podróżowania zawiera się bowiem nie w jego oglądaniu, a doświadczaniu. Dlatego tak ważne jest skorzystanie z oferty wiarygodnego i sprawdzonego organizatora, który zapewni nam wszystko, co niezbędnie dla beztroskiego poznawania miejsca wybranego na wakacyjny cel. Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa na niezapomniane wakacje z naszym biurem .

Współpracujemy z renomowanymi organizatorami turystyki, co z pewnością gwarantuje spokojny i udany urlop.

W swojej ofercie posiadamy bogatą bazę domów, domków letniskowych i apartamentów do wynajęcia z dojazdem własnym w różnych zakątkach Europy (Novasol, Interhome) jak i możliwość rezerwacji samych pokoi hotelowych za pośrednictwem HRS i Bedsonline. Bez wątpienia ciekawą opcją jest również możliwość wybrania się w rejs wycieczkowy po morzu Śródziemnym, Północnym, Bałtyckim oraz na dalszych kierunkach. Jest to wspaniała propozycja dla osób chcących poznać w krótkim czasie kilka fascynujących miejsc oraz przeżyć niesamowitą przygodę z szumem fal w tle oraz morską bryzą we włosach.

Państwa satysfakcja z udanego urlopu jest dla nas i bezcenna, dlatego w trosce o jak najwyższą jakość świadczonych usług stale podnosimy nasze kwalifikacje oraz pogłębiamy wiedzę niezbędną w branży turystycznej.

Świat nieustannie się bowiem zmienia i trzeba dotrzymywać mu kroku. Czynimy to dla Państwa z prawdziwą przyjemnością. Chcemy dzielić się z Państwem naszą znajomością bazy hotelowej oraz atrakcji turystycznych by pomóc Państwu w wyborze najbardziej optymalnego i dostosowanego do wymagań miejsca wypoczynku.

Podróże to nasza pasja i z pewną dozą humoru można powiedzieć, ze jesteśmy nimi nieodwracalnie zarażeni.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji wymarzonych wakacji wysyłając do nas maila, kontaktując się z nami telefonicznie lub odwiedzając nas w biurze. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów, Państwo też możecie dołączyć do tego grona.

 

Z wyrazami szacunku, Air Tours team